Vyhledávání dovolené v Jordánsku

Letecký Zájazd Do Jordánska

Letecký Zájazd Do Jordánska

Letecký Zájazd Do Jordánska

23.6. - 26.6.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
14 292 Kč

Rekreace na dovolené v Jordánsku v letovisku Ammán, v ubytovacím zařízení Letecký Zájazd Do Jordánska , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 23. června do pondělí 26. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 26 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Letecký Zájazd Do Jordánska levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14292,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jordánsko hotel, léto 2023, eurovíkendy.

Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko Hotel

Letecký Zájazd Do Jordánska

20.10. - 23.10.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
14 481 Kč

Dovolená Jordánsko First Minute 2023 v lokalitě Ammán, v Letecký Zájazd Do Jordánska, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 20. říjen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 23. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 145 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 14481,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jordánsko hotel, eurovíkendy.

Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko Hotel

Letecký Zájazd Do Jordánska

11.11. - 14.11.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
14 481 Kč

Rekreace na dovolené v Jordánsku v letovisku Ammán, v ubytovacím zařízení Letecký Zájazd Do Jordánska , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 11. listopadu do úterý 14. listopadu 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 167 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Letecký Zájazd Do Jordánska levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14481,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jordánsko hotel, podzim 2023, eurovíkendy.

Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko Hotel

Letecký Zájazd Do Jordánska

25.11. - 28.11.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
14 502 Kč

Dovolená Jordánsko First Minute 2023 v lokalitě Ammán, v Letecký Zájazd Do Jordánska, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. listopad 2023 a návratem/příjezdem: úterý 28. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 181 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 14502,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jordánsko hotel, eurovíkendy.

Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko Hotel

Letecký Zájazd Do Jordánska

9.12. - 12.12.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
14 502 Kč

Rekreace na dovolené v Jordánsku v letovisku Ammán, v ubytovacím zařízení Letecký Zájazd Do Jordánska , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. prosince do úterý 12. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 195 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Letecký Zájazd Do Jordánska levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14502,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jordánsko hotel, zima 2023, eurovíkendy.Na této stránce naleznete: Letecký Zájazd Do Jordánska v Jordánsku v letovisku Ammán - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Letecký Zájazd Do Jordánska se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování v Jordánsku v letovisku Ammán. Dovolená Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko 2023. Letecký Zájazd Do Jordánska.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Jordánsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Jordánsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Jordánsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Jordánsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Jordánsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Jordánsko 2023, Jordánsko Invia, Jordánsko dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Jordanskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.