Vyhledávání dovolené v Jordánsku

Al Manara Luxury Collection

Al Manara Luxury Collection

Al Manara Luxury Collection

11.6. - 17.6.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
37 340 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Al Manara Luxury Collection s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 11. června do soboty 17. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Al Manara Luxury Collection levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 37340,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jordánsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Al Manara Luxury Collection - Jordánsko Hotel

Al Manara Luxury Collection

15.6. - 22.6.2023
Snídaně
✈ Praha

 
41 866 Kč
40 610 Kč

Dovolená Jordánsko Last Minute 2023 v lokalitě Akaba, v Al Manara Luxury Collection, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 15. červen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 22. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 40610,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jordánsko hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Al Manara Luxury Collection - Jordánsko Hotel

Al Manara Luxury Collection

15.6. - 1.7.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
77 060 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Al Manara Luxury Collection s počtem hvězdiček: 5, v délce 17 dní, 16 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 15. června do soboty 1. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Al Manara Luxury Collection, který je aktuálně na prodej online v ceně 77060,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jordánsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Al Manara Luxury Collection - Jordánsko Hotel

Al Manara Luxury Collection

18.6. - 1.7.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
67 250 Kč

Dovolená Jordánsko Last Minute 2023 v lokalitě Akaba, v Al Manara Luxury Collection, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 14 dní (dva týdny), 13 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 18. červen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 1. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 67250,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jordánsko hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Al Manara Luxury Collection - Jordánsko Hotel

Al Manara Luxury Collection

27.6. - 11.7.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
70 510 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Al Manara Luxury Collection s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od úterý 27. června do úterý 11. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Al Manara Luxury Collection, který je aktuálně na prodej online v ceně 70510,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jordánsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Al Manara Luxury Collection - Jordánsko Hotel

Al Manara Luxury Collection

29.6. - 15.7.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
71 520 Kč

Dovolená Jordánsko 2023 v lokalitě Akaba, v Al Manara Luxury Collection, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 17 dní, 16 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 29. červen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 15. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 71520,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jordánsko hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Al Manara Luxury Collection - Jordánsko Hotel

Al Manara Luxury Collection

4.7. - 11.7.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
37 580 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Al Manara Luxury Collection s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 4. července do úterý 11. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 37 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Al Manara Luxury Collection levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 37580,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jordánsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Al Manara Luxury Collection - Jordánsko Hotel

Al Manara Luxury Collection

4.7. - 11.7.2023
Plná penze
✈ Praha

 
 
37 580 Kč

Dovolená Jordánsko 2023 v lokalitě Akaba, v Al Manara Luxury Collection, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 4. červenec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 11. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 37580,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jordánsko hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Al Manara Luxury Collection - Jordánsko Hotel

Al Manara Luxury Collection

4.7. - 20.7.2023
Snídaně
✈ Praha

 
65 073 Kč
62 470 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Al Manara Luxury Collection s počtem hvězdiček: 5, v délce 17 dní, 16 nocí. Termín ubytování je od úterý 4. července do čtvrtka 20. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 37 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Al Manara Luxury Collection levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 62470,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jordánsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Al Manara Luxury Collection - Jordánsko Hotel

Al Manara Luxury Collection

9.7. - 18.7.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
43 130 Kč

Dovolená Jordánsko 2023 v lokalitě Akaba, v Al Manara Luxury Collection, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 9. červenec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 18. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 42 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 43130,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jordánsko hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Al Manara Luxury Collection v Jordánsku v letovisku Akaba - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Al Manara Luxury Collection se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Jordánsku v letovisku Akaba. Dovolená Al Manara Luxury Collection - Jordánsko 2023. Al Manara Luxury Collection.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Jordánsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Jordánsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Jordánsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Jordánsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Jordánsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Jordánsko 2023, Jordánsko Invia, Jordánsko Last Minute, Jordánsko dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Jordanskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.