Vyhledávání

First Minute Jordánsko

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

14.2. - 20.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 14. února do neděle 20. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 121 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Doubletree By Hilton, který je aktuálně na prodej online v ceně 27573,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

15.2. - 21.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Dovolená Jordánsko First Minute 2022 v lokalitě Akaba, v Doubletree By Hilton, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 15. únor 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 21. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 122 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 27573,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

16.2. - 22.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 16. února do úterý 22. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 123 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Doubletree By Hilton, který je aktuálně na prodej online v ceně 27573,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

16.2. - 22.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Dovolená Jordánsko First Minute 2022 v lokalitě Akaba, v Doubletree By Hilton, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 16. únor 2022 a návratem/příjezdem: úterý 22. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 123 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 27573,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

17.2. - 23.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 17. února do středy 23. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 124 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Doubletree By Hilton, který je aktuálně na prodej online v ceně 27573,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

18.2. - 24.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Dovolená Jordánsko First Minute 2022 v lokalitě Akaba, v Doubletree By Hilton, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 18. únor 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 24. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 125 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 27573,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

18.2. - 24.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 18. února do čtvrtka 24. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 125 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Doubletree By Hilton, který je aktuálně na prodej online v ceně 27573,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

19.2. - 25.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Dovolená Jordánsko First Minute 2022 v lokalitě Akaba, v Doubletree By Hilton, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 19. únor 2022 a návratem/příjezdem: pátek 25. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 126 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 27573,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

20.2. - 26.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 20. února do soboty 26. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 127 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Doubletree By Hilton, který je aktuálně na prodej online v ceně 27573,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

20.2. - 26.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Dovolená Jordánsko First Minute 2022 v lokalitě Akaba, v Doubletree By Hilton, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 20. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 26. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 127 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 27573,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

21.2. - 27.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Jordánsku v letovisku Akaba, v ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 21. února do neděle 27. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 128 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Doubletree By Hilton, který je aktuálně na prodej online v ceně 27573,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Jordánsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, pobytové zájezdy.

Doubletree By Hilton - First Minute

Doubletree By Hilton

22.2. - 28.2.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
27 573 Kč

Dovolená Jordánsko First Minute 2022 v lokalitě Akaba, v Doubletree By Hilton, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 22. únor 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 28. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 129 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 27573,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Jordánska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 111 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: First Minute Jordánsko 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervujte si včas svou dovolenou v Jordánsku online. First Minute pobyty 2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. First Minute Jordánsko.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Jordánsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Jordánsku.

Pokud jste si nevybrali v First Minute Jordánsko žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Jordánsku? Proč si nevybrat pobyt v Jordánsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Jordánsko 2021 nebo Jordánsko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Jordánsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Jordánsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Jordánsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Jordánsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Jordánsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Jordánsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Jordánsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Jordánsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Jordánsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Jordánsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Jordánska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Jordánsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Jordánsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Jordánsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Jordánsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Jordánsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Jordánsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Jordánsko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Jordánska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Jordánsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Jordánska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Jordánsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© jordanskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.