Vyhledávání dovolené v Jordánsku

Ceny v Jordánsku

Jak draho je v Jordánsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Jordánsku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Jordánsku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Jordánsko.

Ceny v Jordánsku
Cigarety alkohol a cigarety81 Kč
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety119 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety152 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety508 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava13 Kč
Jednosměrná jízdenka doprava18 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava20 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava965 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje15 Kč
Coca-Cola 2 l nealkoholické nápoje38 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1499 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv1575 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv2261 Kč
Hlávkový salát potraviny15 Kč
Rajčata 1 kg potraviny18 Kč
Cibule potraviny18 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny33 Kč
Mléko 1 l potraviny38 Kč
Banány potraviny38 Kč
Jablka 1 kg potraviny43 Kč
Vejce 12 ks potraviny51 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny94 Kč
Sýr 1 kg potraviny178 Kč
Cappuccino restaurace84 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace145 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace165 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace178 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace508 Kč
Vyhledávání dovolené v Jordánsku

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Jordánsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Jordánsku? Ceny v Jordánsku.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Jordánsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Jordánsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Jordánsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Jordánsku? Vybírejte pobyt v Jordánsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Jordánsko 2023 nebo Jordánsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Jordánsko 2023 nebo First Minute Jordánsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Jordánsko levně nebo luxusní dovolená Jordánsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Jordánsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Jordánsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Jordánsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Jordánsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Jordánsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Jordánsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Jordánsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Jordánsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Jordánsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Jordánska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Jordánsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Jordánsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Jordánsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Jordánsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Jordánsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Jordánsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Jordánsko.

Zajímá vás jak draho je v Jordánsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Jordánsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Jordánsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Jordanskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.